Milli Savunma Üniversitesi - Nizamiye

Tüm Duyurular


Çarlık Rusyası ve Boğazlar Uluslararası Çalıştayı Yapılacaktır


Doktor Öğretim Üyesi Değerlendirme Sonuçları


Deniz Harp Enstitüsü Dergisi Mavi Vatan'dan Açık Denizlere'nin İlk Sayısı Yayımlanmıştır.


MSÜ Yayınlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız


Springer Nature Yazar Çalıştayı


 ** 2019 – MSÜ ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN FAALİYETLERİ ** ATASAREN 2018-2019 Bahar Dönemi Mülakat Sonuçları


Milli Savunma Üniversitesi Yayınlarına erişmek için tıklayınız. Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Merkez Kütüphane’nin Edebiyat Köşesinde bu ayın yazarı “Halide Edip ADIVAR” kitapları sergilenmektedir.


Milli Savunma Üniversitesi - Marmara - Üniversitesi - Şişecam A.Ş. İşbirliği ile TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı Başvurusu Kabul Edildi.


Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığınca “İdealonline Süreli Yayın” veri tabanına abone olunmuştur. Kütüphanenin “Veritabanları (A-Z)” başlığından ulaşabilirsiniz.


"Osmanlı Askeri Kültüründe Sefer Lojistiği" isimli dokümana buradan ulaşabilirsiniz.


MSÜ Atatürk Stratejik Araştırmalar Enstitüsü 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında Lisansüstü Programlarına Öğrenci Alımı


MSÜ Barbaros Deniz Bilimleri ve Mühendisliği Enstitüsü 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında Lisansüstü Programlarına Öğrenci Alımı


Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığınca "Springer e-Kitap 2018" satın alınmıştır. Kütüphane "Veritabanları (A-Z)" başlığı altında bu koleksiyona ulaşabilirsiniz.


Britannica Academic Edition veri tabanı ve Merriam-Webster Online Sözlük deneme erişimine açılmıştır. Kütüphane "Deneme Veri tabanları" başlığı altından Britannica Academic Edition ve Online Sözlük’e ulaşabilirsiniz


Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığınca "History of Warfare" e-kitapları satın alınmıştır.Kütüphane "Veritabanları (A-Z)" başlığı altından veya E-kitaplar başlığından ulaşabilirsiniz.


Kütüphane çalışma saatleri eğitim ve öğretim zamanı Pazartesi-Perşembe günleri 08:30-19:00, Cuma günü 08:30-17:30 olarak değiştirilmiştir.


Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü
34334 Yenilevent/ Beşiktaş/ İstanbul

+ 90 (212) 398 01 41

Öğrenci İşleri

+ 90 (212) 398 01 60